sauny-klafs.cz logo

Saunové doplňky
Dokonce i saunu je možné vylepšit, a to doplňky značky KLAFS.

Saunové doplňky - Barevné světlo

Barevné světlo

Nadstandardním vybavením je barevné světlo s funkcí LIFTLIGHT. S daným světlem si můžete nejen doladit saunu do své oblíbené barvy, ale můžete si také užívat blahodárné účinky světla na Vaši pokožku. Červené světlo funkce LIFTLIGHT se dotkne pokožky a přemění se na tepelnou energii, kolagen v pokožce se zahřeje a přispívá tak ke zdravějšímu fungování pokožky. Kolagen vrátí pokožce pružnost a vrásky nebo rozšířené póry se ztratí.


Saunové doplňky - Kyslíkový systém

Kyslíkový systém

S vyšší koncentrací kyslíku ve vzduchu, který vdechujeme, stoupá schopnost koncentrovat se, zrychlují se reakce a zvyšuje se výkonnost těla. Naopak nedostatek kyslíku urychluje stárnutí. SANO2 nabízí speciální kyslíkový systém pro saunu, se kterým lze tyto výhody jednoduše využít. Ze speciálního náustku vdechujeme kyslík a snadněji se tak můžeme uvolnit a naplno relaxovat.


Saunové doplňky - Umělecké sklo Aquaviva

Umělecké sklo Aquaviva

Abyste dosáhli optimálního uvolnění, musíte si najít na saunování dostatek času a užívat si ho všemi smysly. Tento důvod inspiroval umělce prof. Waltera Giersa k vytvoření nadstandardního doplňku Aquaviva. Aquaviva je umělecký objekt z ručně opracovaného minerálního skla, jenž slouží jako zdroj stimulujících optických a akustických podnětů, které ve Vás vzbuzují pocit, že jste v lese, při horské bystřině, nebo u moře. Při používání objektu se dostaví pocit velké duchovní úlevy.


Saunové doplňky - Hvězdná obloha

Hvězdná obloha

V sauně se dá velmi dobře odpočívat, stačí prostě zavřít oči a myšlenky nechat volně plynout. I Váš zrak však může příjemně bloudit, například na rozptýlenou hvězdnou oblohu se 40 hvězdami na stropě nebo na BELLAVEDU s barevnou světelnou hrou a střídavým světlem v plynulých přechodech na stěnách Vaší sauny.


Saunové doplňky - álkové ovládání sauny WELLCONTROL

Dálkové ovládání sauny WELLCONTROL

Při odpočinku nemá nikdo chuť se hýbat. Aby Vás v sauně skutečně nic nevyrušovalo, vyvinuli jsme dálkové ovládání sauny, které všem uživatelům usnadní soustředit se pouze na relaxaci. Nabízíme dálkové ovládání WELLCONTROL a mnohé další doplňky, které se postarají o zpříjemnění saunování – například lampu na čtení nebo tlačítko SAUNAPUR ®.

Kontakt